Nasze informacje prosto z budki

Poniedziałek, Sierpień 14, 2017, 01:13 | Brak komentarzy »

GOOD (dla każdego) FOOD Zielona Góra ulica Węgierska 8 już, nie długo bo  w Poniedziałek 14 Sierpnia  zacznie Kusić was swoimi Zapachami od godz. 12:00 ...


Już, Jutro Budka z naszym Fast food otworzy szeroko swoje drzwi po, to by was kusić pięknymi zapachami a wasze podniebienia pieścić nowym smakiem Good Fast Food, którego nie znajdziecie nigdzie. Nasze ceny są, przystosowane na każdą kieszeń a warzywa które dodajemy do naszych Fast food są codzienne Kupowane na bazarku i starannie przeglądane by cieszyć jak, najlepszą jakością naszych klientów oraz zadowalać każdego sympatyka Fast food. w Naszym Menu Znajdziecie Jedzenie takie, jak:
Hamburger
Cheeseburger
Tower Burger
Double Burger
Double Chees Burger
Chicken Burger

Hot- Dog
Hot-Dog z Warzywami
Hot-Dog zapiekany z serem

Kebab z Kurczaka
American Chix Kebab
Fajita z Kurczaka
Tortila American Style
Gyros
Rolling Spice Chicken

Frytki
Frytki zapiekane z serem
Frytki z Serem i Papryczka Jalapenos

Zapiekanka z pieczarkami
Zapiekanka z Kurczakiem i pieczarkami
Zapiekanka z Pieczarkami i Szynką
Zapiekanka z Serem

Po za Węgierska 8 dla tych co, będą głodniejsi zapraszamy do Naszego Good (dla każdego) Food na Wyspianskiego 17 obok Basenu MOSIR


Czwartek, Sierpień 10, 2017, 23:01 | Brak komentarzy »

Na pyszne.pl pojawiły się pierwsze komentarze jeden z klientów niestety nie był zadowolony z naszego posiłku ale po odnalezieniu kontaktu z nim zaproponowaliśmy mu, żeby odwiedził nas osobiście i spróbował raz jeszcze czy aby na pewno jest tak, jak napisał z racji tego że, mieszka nie daleko węgierskiej zaoferowaliśmy mu żeby odwiedził nas właśnie tam w Poniedziałek..


Piątek, Sierpień 4, 2017, 23:54 | Brak komentarzy »

Good (dla każdego) Food, Wyspianskiego w Zielonej Górze obok basenu MOSIR


Czwartek, Sierpień 3, 2017, 19:38 | Brak komentarzy »

Polskę zalewa nowy trend jedzenia Fast food w zielonej Górze prawie na każdej ulicy można zobaczyć lokal z pizza, Kebabem i Amerykańskim Hamburgerami, Hot Dog itd. Często wraz z rozwojem miasta, rozwijają się różnego rodzaju jadłodajnie niczym w Wielkiej Brytanii od wysokiej klasy Restauracji po jedzenie gdzie zjesz dobrze i Tanio (GOOD dla każdego Food).

Na ulicach, można coraz częściej zauważyć jak młodzież już od klas podstawowych żyje, cały czas w stresie w pędzie zajadając, się tym na co ich stać.

Zielona Góra oferuje bardzo dużo, jeśli ,chodzi o jedzenie a Rynek Gastronomi jest, tutaj bardzo krucho wygrywają Bogaci lub smaczni. Na szczęście nasze bary szybkiej obsługi cieszą się dużym zaufaniem oraz dobrą jakością gdzie klienci do nas bardzo często wracają poza sporymi porcjami jesteśmy Punktem Gastronomicznym gdzie każdy u nas zje wystarczająco dobrze w dobrej cenie.

Bardzo często klienci naszych punktów zauwazają, że w naszym punkcie gastronomicznym na Wyspiańskiego cieszy ich wysoka obsługa klienta, że nie skupiamy się głównie na Zarabianiu pieniądza, ale i również na tym by nasz klient czuł się komfortowo i przyjaźnie, żeby nie był to kolejny punkt gdzie za lady lub okienka wygląda Panienka i za miast uśmiechu otrzymuje mało sympatyczne przywitanie.

Przecież, każdy z nas potrzebuje uśmiechu oraz chwilkę empatii gdzie będzie przez chwilkę wysłuchany ewentualnie ktoś pomimo gorszego dnia uśmiechnie się do ciebie.

Punkty Good Food w zielonej Górze cenią sobie swoich klientów oraz atmosfere, jaka Panuje pod naszym okienkiem lub lokalu. Dla tego często poszukując ludzi do naszego lokalu jako pracowników wybieramy rodzynki z podejściem do życia oraz ludzi którzy uśmiechają się i cieszą się życiem, podchodząc do naszego klienta jak do kolegi z szkolnej ławki bądź na wiecznej imprezie, jeśli jest taka potrzeba nasz pracownik chętnie ci zaśpiewa bądź wyjdzie za okienka i w wolnej chwili porozmawia z tobą.. Dla tego zapraszamy całym sercem do naszego Baru szybkiej obsługi Good Food na węgierska 8 oraz Wyspiańskiego 17 (obok basenu mosir) w Zielonej Górze. Po Uśmiech, cukierka oraz smaczne jedzenie..


Czwartek, Sierpień 3, 2017, 00:40 | Brak komentarzy »

Good Food, Zielona Góra cały czas przygotowuje się do sezonu przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i Akademickiego w Zielonej Górze...

 


Copyright (c)2016, All Rights Reserved.