Nasze informacje prosto z budki

Sobota, Sierpień 26, 2017, 20:32 | Brak komentarzy »

w tym Tygodniu Wyspiańskiego było zamknięte za co bardzo przepraszam ale niestety zdarzył mi się pogrzeb w rodzinie .. zaś na węgierskiej nie było szału aż do dziś o godzinie 15 musieliśmy zamknąć lokal bo nasza koleżanka wyprzedała wszystko co miała a z racji tego, że stawiamy na świeżość Towaru nie zastawiamy się towarem tak, żeby leżał ale za to wolimy dokupić co nie co i mieć pewność że wszystko jest świeże i smaczne.


Warto też, poinformować że od 1 września ruszamy również z dostawami 3km od Budki Good Food na węgierska 8 oraz aktualnie robimy dostawy 3km od Wyspianskiego 17 obok basenu. Nasze Produkty oraz marka cieszy się coraz większym zainteresowaniem po za klientami indywidualnymi czesto klienci zamawiają od nas do Firm. Nasz czas oczekiwania na nasze produkty to 10min jeśli jest się pod okienkiem a ok. 30-45 min na dostawy. Aktualnie Dostawy na Węgierskiej są już od prawie miesiąca i cieszą się coraz to lepszymi opiniami... Za Co dziękujemy i mam nadzieję że będzie jeszcze smaczniej i jeszcze więcej zadowolonych podniebień


Sobota, Sierpień 19, 2017, 00:19 | Brak komentarzy »

Dziś nie co mniejsze oblężenie miała Budka z naszym Fast Food na węgierskiej 8 ale za to Good (dlla każdego) Food na Wyspiańskiego 17 obok basenu MOSiR nie mógł narzekać na nudy. Już o godzinie 13 zabrakło tam bułek i nasi Koledzy z Good (dla każdego) Food na Węgierskiej dowieźli nam kolejne 15 bułek do Hamburgerów. Ostatnia bułka zeszła nam o godzinie 21.
Dziś również na Wyspiańskiego pobiliśmy rekord sprzedaży naszych Tower Burger's który jest mega duży składający się z 1.5 Bułki, 3 Kotletów, Frytek, razem dziś sprzedaliśmy ich aż osiem porcji. W Budce na Wyspiańskiego przy basenie dużą popularnością mogły cieszyć się nasze Chrupiące skrzydełka
które podajemy z trzema sosami oraz sałatką, za jednym zamachem zeszło nam ich aż 5 porcji oraz blisko 20 Porcji frytek. kilka porcji Tostów.


środa, Sierpień 16, 2017, 23:52 | Brak komentarzy »
Moi kochani dzisiaj w naszej budce Good Food działo się bardzo wiele , dużo nowych klientów mam nadzieje ze zadowolonych z naszych pysznych fast food-ów. Zeszło nam dzisiaj dużo hamburgerów oraz chickenburgerów . Zabrakło tez kebabów , mam nadzieje ze wam smakowało. Staraliśmy się jak zawsze aby było pysznie i zadowalająco dla naszych klientów . Zapraszamy ponownie również jutro , jak zawsze będziemy się starać aby nasze fast foody byly przepyszne i żebyście byli zadowoleni z naszych fast foodów . Widzimy się na Węgierskiej 8 oraz na Wyspiańskiego17 obok basenu w naszych budkach trzymajcie sie . Do jutra .

Wtorek, Sierpień 15, 2017, 23:37 | Brak komentarzy »

Pierwsze dni na nowym Lokalu GOOD (dla Każdego) Food przy węgierskiej 8 os. Przyjaźni w Zieonej Górze czyli osiedlowego fast food, już są za nami na tą chwilę nie mieliśmy dużego tzw. BOOM ale było kilkunastu klientów miejmy nadzieję że stałych. Głownie schodzą tam Tortila American Style oraz Hot Dog's z warzywami i serem w następnej kolejności są Chicken Burgers. Myślę że nasi nowi klienci, szybko zapoznają się z naszą Amerykańską kuchnią i Brytyjska obsługa klienta gdzie Klient jest dla nas, najważniejszy a jedzenie które produkujemy jest robione z dużą starannością i wyważonym smakiem.

Nasza Amerykańska Kuchnia Fast-food-owa to mieszanka szybkiej kuchni połączona z świeżymi warzywami oraz niskimi cenami, co pozwala naszym
klientom zjeść smacznie i cieszyć się dobrą Ceną.. w Good (dla Każdego) Food w Zielonej Górze na ulicy Wyspiańskiego 17 czyli tuż obok Basenu MOSiR nasza budka wyprzedaje 150-190 bułek Tygodniowo. Dzięki portalowi pyszne.pl nasza sprzedaż wzrosła o kolejne 100 bulek Tygodniowo jak i również wzrosła nam sprzedaż Kebaba z Kurczaka oraz Fast Food w Tortili jak Fajita, American Style Tortila, Rolling Spice chicken.
Nasze Uznanie zdobywamy nie tylko pomiędzy młodzieżą szkolną ale coraz częściej pomiędzy ludźmi pracy w wieku średnim, niektórzy z naszych Klientów przychodzą do nas po bułkę z Warzywami inni zaś by zjeść coś nie zdrowego.


Poniedziałek, Sierpień 14, 2017, 01:13 | Brak komentarzy »

GOOD (dla każdego) FOOD Zielona Góra ulica Węgierska 8 już, nie długo bo  w Poniedziałek 14 Sierpnia  zacznie Kusić was swoimi Zapachami od godz. 12:00 ...


Już, Jutro Budka z naszym Fast food otworzy szeroko swoje drzwi po, to by was kusić pięknymi zapachami a wasze podniebienia pieścić nowym smakiem Good Fast Food, którego nie znajdziecie nigdzie. Nasze ceny są, przystosowane na każdą kieszeń a warzywa które dodajemy do naszych Fast food są codzienne Kupowane na bazarku i starannie przeglądane by cieszyć jak, najlepszą jakością naszych klientów oraz zadowalać każdego sympatyka Fast food. w Naszym Menu Znajdziecie Jedzenie takie, jak:
Hamburger
Cheeseburger
Tower Burger
Double Burger
Double Chees Burger
Chicken Burger

Hot- Dog
Hot-Dog z Warzywami
Hot-Dog zapiekany z serem

Kebab z Kurczaka
American Chix Kebab
Fajita z Kurczaka
Tortila American Style
Gyros
Rolling Spice Chicken

Frytki
Frytki zapiekane z serem
Frytki z Serem i Papryczka Jalapenos

Zapiekanka z pieczarkami
Zapiekanka z Kurczakiem i pieczarkami
Zapiekanka z Pieczarkami i Szynką
Zapiekanka z Serem

Po za Węgierska 8 dla tych co, będą głodniejsi zapraszamy do Naszego Good (dla każdego) Food na Wyspianskiego 17 obok Basenu MOSIR


Copyright (c)2016, All Rights Reserved.