Nasze informacje prosto z budki

Czwartek, Sierpień 3, 2017, 19:38

Polskę zalewa nowy trend jedzenia Fast food w zielonej Górze prawie na każdej ulicy można zobaczyć lokal z pizza, Kebabem i Amerykańskim Hamburgerami, Hot Dog itd. Często wraz z rozwojem miasta, rozwijają się różnego rodzaju jadłodajnie niczym w Wielkiej Brytanii od wysokiej klasy Restauracji po jedzenie gdzie zjesz dobrze i Tanio (GOOD dla każdego Food).

Na ulicach, można coraz częściej zauważyć jak młodzież już od klas podstawowych żyje, cały czas w stresie w pędzie zajadając, się tym na co ich stać.

Zielona Góra oferuje bardzo dużo, jeśli ,chodzi o jedzenie a Rynek Gastronomi jest, tutaj bardzo krucho wygrywają Bogaci lub smaczni. Na szczęście nasze bary szybkiej obsługi cieszą się dużym zaufaniem oraz dobrą jakością gdzie klienci do nas bardzo często wracają poza sporymi porcjami jesteśmy Punktem Gastronomicznym gdzie każdy u nas zje wystarczająco dobrze w dobrej cenie.

Bardzo często klienci naszych punktów zauwazają, że w naszym punkcie gastronomicznym na Wyspiańskiego cieszy ich wysoka obsługa klienta, że nie skupiamy się głównie na Zarabianiu pieniądza, ale i również na tym by nasz klient czuł się komfortowo i przyjaźnie, żeby nie był to kolejny punkt gdzie za lady lub okienka wygląda Panienka i za miast uśmiechu otrzymuje mało sympatyczne przywitanie.

Przecież, każdy z nas potrzebuje uśmiechu oraz chwilkę empatii gdzie będzie przez chwilkę wysłuchany ewentualnie ktoś pomimo gorszego dnia uśmiechnie się do ciebie.

Punkty Good Food w zielonej Górze cenią sobie swoich klientów oraz atmosfere, jaka Panuje pod naszym okienkiem lub lokalu. Dla tego często poszukując ludzi do naszego lokalu jako pracowników wybieramy rodzynki z podejściem do życia oraz ludzi którzy uśmiechają się i cieszą się życiem, podchodząc do naszego klienta jak do kolegi z szkolnej ławki bądź na wiecznej imprezie, jeśli jest taka potrzeba nasz pracownik chętnie ci zaśpiewa bądź wyjdzie za okienka i w wolnej chwili porozmawia z tobą.. Dla tego zapraszamy całym sercem do naszego Baru szybkiej obsługi Good Food na węgierska 8 oraz Wyspiańskiego 17 (obok basenu mosir) w Zielonej Górze. Po Uśmiech, cukierka oraz smaczne jedzenie..


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe
Copyright (c)2016, All Rights Reserved.