Nasze informacje prosto z budki

Wtorek, Sierpień 15, 2017, 23:37

Pierwsze dni na nowym Lokalu GOOD (dla Każdego) Food przy węgierskiej 8 os. Przyjaźni w Zieonej Górze czyli osiedlowego fast food, już są za nami na tą chwilę nie mieliśmy dużego tzw. BOOM ale było kilkunastu klientów miejmy nadzieję że stałych. Głownie schodzą tam Tortila American Style oraz Hot Dog's z warzywami i serem w następnej kolejności są Chicken Burgers. Myślę że nasi nowi klienci, szybko zapoznają się z naszą Amerykańską kuchnią i Brytyjska obsługa klienta gdzie Klient jest dla nas, najważniejszy a jedzenie które produkujemy jest robione z dużą starannością i wyważonym smakiem.

Nasza Amerykańska Kuchnia Fast-food-owa to mieszanka szybkiej kuchni połączona z świeżymi warzywami oraz niskimi cenami, co pozwala naszym
klientom zjeść smacznie i cieszyć się dobrą Ceną.. w Good (dla Każdego) Food w Zielonej Górze na ulicy Wyspiańskiego 17 czyli tuż obok Basenu MOSiR nasza budka wyprzedaje 150-190 bułek Tygodniowo. Dzięki portalowi pyszne.pl nasza sprzedaż wzrosła o kolejne 100 bulek Tygodniowo jak i również wzrosła nam sprzedaż Kebaba z Kurczaka oraz Fast Food w Tortili jak Fajita, American Style Tortila, Rolling Spice chicken.
Nasze Uznanie zdobywamy nie tylko pomiędzy młodzieżą szkolną ale coraz częściej pomiędzy ludźmi pracy w wieku średnim, niektórzy z naszych Klientów przychodzą do nas po bułkę z Warzywami inni zaś by zjeść coś nie zdrowego.


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe
Copyright (c)2016, All Rights Reserved.